Профспілка працівників вугільної промисловості України

Версія для друку

30 Травня 2018

Російські компанії призупинили транзит вугілля через Україну

Російська залізниця не погоджує відвантаження вугілля з початку травня.

Російські компанії з 1 травня призупинили постачати енергетичне і коксівне вугілля транзитом через Україну без пояснення причин.

Про це повідомили представники великої російської видобувної вугільної компанії і великого українського імпортера вугілля, а також топ-менеджер одного з портів, які перевалюють вугілля

За даними учасників ринку, обсяг транзиту вугілля з Росії через Україну в останні місяці становив від 1 до 1,8 млн т в місяць. Транзитне вугілля відвантажувалося в українські порти, а також постачалося через прикордонні переходи на західному кордоні України.

Основними одержувачами цього вугілля були компанії з Туреччини, Польщі, Румунії, Словаччини, Чехії, Угорщини та інших європейських країн, і країн Азії та Африки. "Наш оператор (Російські залізниці (РЖД), - ред. ) не погоджує відвантаження вугілля з початку травня. При цьому експорт вугілля для українських компаній триває без жодних проблем", - зазначив представник російської вугледобувної компанії. У новому списку санкцій, який введено в дію з 2 травня, Російські залізниці відсутні.

Источник: УНІАН (https://economics.unian.ua/energetics/10134383-rosiyski-kompaniji-prizupinili-tranzit-vugillya-cherez-ukrajinu-zmi.html)


© 2008–2019 Профспілка працівників вугільної промисловості України

Адреса Центрального комітету Профспілки працівників вугільної промисловості України:

01042, г. Київ, бульвар Дружби Народів, 5, к. 526;
тел. (044) 528-90-29;
E-mail приймальні: prupukuiv@ukr.net