Архів новин
30 Березня
Про проведення перерахунку пенсій без додаткового звернення з 1 квітня поточного року розповіла директор департаменту пенсійного забезпечення Фонду Олена Охріменко. Читати дальше »»
30 Березня
Які виклики стоять зараз перед профспілками щодо виконання головного їх завдання - ефективного забезпечення соціально-економічного захисту працівників, розвитку соціального діалогу та профспілкового руху? Що потрібно зробити, щоб найбільш активно та надійно захистити принцип соціальної справедливості? На ці та інші актуальні запитання шукали та знаходили відповіді учасники четвертого засідання Ради Федерації профспілок України, що відбулося 29 березня у Києві. Читати дальше »»
29 Березня
Фонд соціального страхування України демонструє нові підходи і принципи у своїй роботі, які відрізняються персональним адресним підходом до потреб людини та відповідають вимогам часу. Про це заявив директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков. Читати дальше »»
29 Березня
27-28 березня у Києві відбулось засідання Президії ФПУ. Члени Президії обговорили низку питань щодо забезпечення законних прав працівників на користування профспілковим майном, підвищення якості та ефективності його керування. Читати дальше »»
28 Березня
Фонд соціального страхування України змінив порядок надання матеріального забезпечення внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території або з районів проведення АТО. Читати дальше »»
28 Березня
23 марта текущего года состоялась конференция трудового коллектива ГП «Торецкуголь» «О выполнении коллективного договора за 2017 год». Читати дальше »»
27 Березня
Оздоровчий комплекс " Шахтар" ДП " Торецьквугілля " запрошує на дитячий та сімейеий відпочинок до Святогір"я Читати дальше »»
27 Березня
Міністр соціальної політики Андрій Рева в інтерв’ю журналістам розповів про варіанти вирішення проблеми низьких пенсійних виплат для людей зі значним розміром трудового стажу та малими зарплатами: «Проблема полягає в тому, що суми внесків до пенсійної системи є різними. З 2000-го року все прозоро та зрозуміло – державного регулювання практично не було. А ось трудовий стаж людей, які вийшли на пенсію до 2000-го року, прийшовся переважно на радянські часи. І тут виникають запитання, тому що тоді держава регулювала зарплати – фактично встановлювало їх. До того ж, були сфери, які хронічно недофінансовувались. Наприклад, селяни в колгоспі – що вони могли на трудоднях заробити? Навіть коли їм почали платити після 1965 року, це були копійки. А санітарка, молодший медичний персонал, зарплати 60-80 карбованців. 40 років людина працювала і має пенсію 1300-1400 гривень» Читати дальше »»
26 Березня
Міністр соціальної політики України Андрій Рева підтримує введення накопичувального рівня пенсійного забезпечення, але зауважує на важливоості ґрунтовного прорахунку усіх можливих ризиків. Читати дальше »»
26 Березня
Нові вимоги враховують зміни в правилах стандартизації Читати дальше »»