зробити стартовою додати в обране


Архів новин

Версія для друку

26 Вересня 2017
ВИДАНО ПЕРШІ ПОСВІДЧЕННЯ ІНСПЕКТОРАМ ПРАЦІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Держпраці попереджає, що в регіонах можуть виникнути випадки відвідування підприємців шахраями під виглядом інспекторів праці/

Інспектори праці здійснюють контроль за додержанням трудового законодавства в Україні. Із 16 травня 2017 року діє постанова Кабміну від 26 квітня 2017 р. № 295, якою передбачено нові підходи у відносинах держави і бізнесу у трудовій сфері, зокрема пов'язані з делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень щодо здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці.

Контрольні повноваження інспектора праці підтверджуються службовим посвідченням, форму якого затверджено наказом Мінсоцполітики від 24 травня 2017 року № 866.

Держпраці вже видало перші посвідчення інспекторам праці органів місцевого самоврядування.

Водночас Держпраці попереджає підприємців, що в регіонах можуть виникнути випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом інспекторів праці, які нібито мають повноваження на інспекційні відвідування.

Інформацію про видані посвідчення інспекторам праці органів місцевого самоврядування можна перевірити на сайті Держпраці або за телефоном (044) 288 10 00.
За матеріалами ЛІГА : ЗАКОН