зробити стартовою додати в обране


Профспілка працівників вугільної промисловості України. Вісті з регіонів.

18 Березня
Сьогодні,18 березня, ДП «Укрінтеренерго» повідомило ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля», що у разі несплати заборгованості за спожиту електричну енергію даним державним вугледобувним підприємствам буде припинено подачу електроенергії на підприємства. В результаті таких дій будуть знеструмлені всі головні вентилятори повітря та водовідливні прилади, що призведе до незворотніх наслідків як для підприємств так і для оточуючого середовища. Читати далі »»
18 Березня
14 березня на шахті «Червоноградська» ДП « Львіввугілля» голова первинної профспілкової організації Павло Євтушок на першому наряді провів збори. Стисло окреслив питання, які були обговорені напередодні на засіданні голів первтнних профспілкових організацій Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України . Довів до відома п інформацію щодо подальшої роботи державного підприємства, а також детально зупинився на питанні виплати заробітної плати та запевнив присутніх , що для Профспілки працівників вугільної промисловості України питання виплата заробітної плати було і залишається пріоритетним. Читати далі »»
12 Березня
Протягом 6 років терком Профспілки працівників вугільної промисловості (ППВП) аргументовано доводив і вимагав від адміністрації ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» підвищення базових посадових окладів працівників. Читати далі »»
4 Березня
Державна комісія перевірила якість підготовки і дала дозвіл на роботу двох лав 214-ї та 340-ї на шахті « Тернівська» шахтоуправління "Павлоградське". Читати далі »»
27 Лютого
26 лютого поточного року відбулося розширене засідання ради голів первинних профорганізацій Торецької територіальної організації Укрвуглепрофспілк, на якій голова теркому Василь Щербань проінформував присутніх про результати своєї поїздки до м. Києва. Читати далі »»
27 Лютого
В 2018 році видобуток вугілля шахтами Львівщини зріс на понад 2 %. Про це 26 лютого, під час звіту, розповів директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Володимир Лялька. Читати далі »»
27 Лютого
На 9-й день підземного протесту, гірники шахти 1/3 «Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» припинили акцію протесту і всі учасники підземного протесту піднялися на поверхню. Читати далі »»
26 Лютого
Сьогодні пішов 9 день підземного протесту шахтарів шахти 1/3 «Новогродівська» ДП « Селидіввугілля»., під землею залишається 14 гірників. Читати далі »»
26 Лютого
14 лютого на засіданні Президії Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України в черговий раз розглядалося питання про рівень заробітної плати працівників ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля». Читати далі »»
25 Лютого
Сьогодні, 25 лютого триває 8 день підземного протесту шахтарів ДП «Селидівугілля». Читати далі »»

Архів новин: 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

RSS