зробити стартовою додати в обране


Профспілка працівників вугільної промисловості України. Вісті з регіонів.

5 Листопада
31 октября текущего года состоялось совместное заседание Совета директоров ГП «Торецкуголь» и Президиума Торецкой территориальной организации ПРУПУ. В повестку дня входили вопросы готовности обособленных подразделений ГП «Торецкуголь» к работе в зимний период, отчет председателя теркома Щербаня В.П. об итогах акции протеста в г.Киеве, об итогах летнего оздоровления, а так же текущие вопросы, касающиеся деятельности госпредприятия. Читати далі »»
5 Листопада
Як відомо, 2 листопада поточного року шахтарі Львівщини проводили акцію протесту шляхом пікетування Львівської обласної державної адміністрації. До таких заходів шахтарів змушені були вдатися через невиплату заробітної плати за вересень та жовтень поточного року, а також невиплату активів за відвантажене вугілля. У зв'язку з ситуацією, що склалася на підприємствах ДП « Львіввугілля» з приводу порушеного питання керівниками місцевих профспілок було направлено звернення до відповідних державних органів (лист додається). Читати далі »»
2 Листопада
Сьогодні, 2 листопада, відбулася протестна акція шахтарів Львівщини. Читати далі »»
1 Листопада
За рішенням трудових колективів 6 шахт Львівщини завтра, 2 листопада 2018 року, шахтарями ДП « Львіввугілля» буде проведена акція протесту в м. Львові, в якій візьме участь понад 300 шахтарів. Акцію буде здійснено пішою ходою по проспекту Вячеслава Чорновола до Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради з наступним блокуванням будівель зазначених установ. Читати далі »»
1 Листопада
Як відомо, з 19 жовтня під землею , на глибині 600 метрів проводять підземний протест шахтарі ПАТ « Лисичанськвугілля» домагаючись виплати заробітної плати та погашення наявних боргів з неї , а також звільнення генерального директора ПАТ « Лисичанськвугілля» та підвищення тарифних ставок посадових окладів. Читати далі »»
29 Жовтня
Львівська територіальна організація за дорученням трудових колективів ДП «Львіввугілля» направила листа Міністру енергетики та вугільної промисловості України І. Насалику, голові Львівської обласної державної адміністрації Синютці О. М., начальнику ГУ НП у Львіській області Середі В. В., в. о. генерального директора ДП « Львіввугілля» Акімову О. А. та голові Укрвуглепрофспілки Турманову В. І. з приводу ситуації , яка склалася на ДП « Львіввугілля» з виплати заробітної плати шахтарям ( лист додається). Читати далі »»
29 Жовтня
У зв'язку з невиплатою заробітної плати та погашення наявної заборгованості з неї Лисичанська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України на вимоги трудових колективів прийняла рішення про проведення акції протесту на всіх відокремлених підрозділах ПАТ «Лисичанськвугілля» ( лист додається). Читати далі »»
24 Жовтня
23 октября текущего года состоялось заседание Президиума Торецкой территориальной организации Профсоюза « Об итогах акции протеста в г. Киеве 16-18 октября 2018 года». С информацией по данному вопросу выступил председатель Торецкой территориальной организации Василий Щербань. В частности он сказал: Читати далі »»
24 Жовтня
23 жовтня поточного року, в щотижневій нараді голів Львівської територіальної організації Профспілки вугільників взяв участь т.в.о. генерального директора Олег Акімов. Присутні спільно обговорили основні питання, які піднімав Олег Анатолійович на Комітетських слуханнях 19 жовтня у Києві. Читати далі »»
16 Жовтня
11 жовтня поточного року в м. Торецьку відбулася Конференція трудового колективу Торецької територіальної організації Укрвуглепрофспілки. На конференції було розглянуто питання « Про критичну ситуацію на шахтах ДП «Торецьквугілля» у зв'язку з відсутністю грошових коштів». Необхідних для виробничої діяльності та виплати заробітної плати». В даній конференції взяв участь заступник голови Профспілки Валерій Мамченко. Читати далі »»

Архів новин: 2016 | 2017 | 2018 |

RSS