зробити стартовою додати в обране


14 Вересня
Сьогодні 14 вересня за ініціативи Федерації профспілок України відбулася зустріч під головуванням Першого віце- прем'єр – міністра України Степана Кубіва з представниками галузевих Профспілок, за участю голови Укрвуглепрофспілки Віктора Турманова. Читати далі »»
14 Вересня
Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 14 вересня поточного року прийняв постанову “Про внесення змін до до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”. Читати далі »»
13 Вересня
12 вересня 2017 року на засіданні правління Фонду соціального захисту України розглянуто та схвалено бездефіцитний та збалансований проект бюджету на 2018 рік, який спрямований на підвищення соціальних стандартів для застрахованих осіб, зокрема, потерпілих на виробництві та членів їх сімей. Читати далі »»
12 Вересня
Сума відшкодування чорнобильцям витрат на лікування не може перевищувати 40 розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 1 січня року, у якому прийнято рішення про відшкодування витрат на лікування (2017 року - 49 880 грн). Читати далі »»
11 Вересня
11 вересня поточного року голова Профспілки Віктор Турманов звернувся до голови Федерації профспілок України Григорія Осового з приводу сприяння у вирішенні нагальних соціально-економічних питань галузі у зв’язку з необхідністю подолання кризового стану державних вугільних підприємств та забезпечення належного соціального захисту їх працівників. Читати далі »»
8 Вересня
Законопроект зареєстровано у Верховній Раді. Запропоновано запровадити на законодавчому рівні інститут енергетичного омбудсмена. Читати далі »»
7 Вересня
Групою народних депутатів України - членів Комітету Верховної Ради України з питань паливно- енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки направлено звернення до Прем'єр – міністра України Гройсмана В. Б. щодо необхідності подолання кризового стану державних вугільних підприємств та розв'язання соціально- економічних проблем вугільної промисловості України Читати далі »»
5 Вересня
На виконання Закону України "Про фізичну культуру і спорт", Плану проведення загальногалузевих спортивних та культурно-масових заходів вугільної промисловості України на 2017 рік з 19 по 20 серпня 2017 року в м. Мирноград, Донецької обл., на стадіоні "Шахтар" (ДП "Мирноградвугілля") був проведен ХІV розіграш Кубку працівників вугільної промисловості України з футболу серед збірних команд підприємств вугільної промисловості України. Читати далі »»
5 Вересня
Набрала чинності постанова Кабміну про правила розрахунків за воду й тепло Читати далі »»
5 Вересня
25 августа в канун своего профессионального праздника коллектив ДТЭК шахтоуправления Добропольское добыл свой 1 млн тонн угля с начала года. В честь этого события на-гора подняли символическую миллионную глыбу угля, которую вручили директору ШУ Добропольское Константину Вялому шахтеры одного из лучших участков по добыче угля № 4 и их руководитель Максим Дивульский. Читати далі »»

Архів новин: 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |

RSS