зробити стартовою додати в обране


17 Листопада
На сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України розміщено Протокол наради з питання визначення граничної ціни на вугільну продукцію, яка відбулася 26 жовтня поточного року. Читати далі »»
17 Листопада
Відбулося засідання Президії Торецької територіальної організації Укрвуглепрофспілки. Читати далі »»
16 Листопада
З метою подальшого напрацювання плану дій ФПУ з просування вимог профспілок стосовно забезпечення соціально- економічних і трудових прав громадян сьогодні - 16 листопада за участю Голови ФПУ відбулося засідання Робочої групи. Григорій Осовий поінформував присутніх про те, що 15 листопада п. р. Прем'єр- міністр України Володимир Гройсман підписав Протокол за результатами його зустрічі 7 листопада п. р. з представниками профспілок та профоб'єднань. В Протоколі , зокрема, визначені доручення відповідним міністерствам та відомствам : Читати далі »»
16 Листопада
За підсумками жовтня 2017 року, у порівнянні з жовтнем 2016 року, споживання вугілля антрацитової групи в Україні зменшилося на 30% - на 300 тисяч тонн. З них 100 тис. тонн за рахунок теплого жовтня, 200 тис. тонн - завдяки переходу антрацитових блоків українських ТЕС на газову групу. Читати далі »»
16 Листопада
15 листопада на своєму засіданні Уряд схвалив постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів”, якою підвищено з 1 листопада 2017 року розмір соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів на 18 відсотків. Читати далі »»
16 Листопада
Ухвалений Закон "Про підвищення доступності і якості медичного обслуговування в сільській місцевості". Читати далі »»
16 Листопада
Верховний Суд України сформував правову позицію в спорі про переміщення працівника Читати далі »»
15 Листопада
Сьогодні у форматі оперативної роботи спільної робочої групи, яка за ініціативою Профспілки була створена профільним міністерством ще у 2016 році для опрацювання пропозицій щодо актуалізації Списків № 1 та № 2, продовжила роботу з залученням Інституту медицини праці Національної Академії медичних наук України по зміцненню доказів та обґрунтувань щодо повернення права на пенсію на пільгових умовах працівникам вугледобувних підприємств, які безпідставно були виключені при актуалізації Списків № 1 та № 2. Читати далі »»
15 Листопада
Кабінет Міністрів прийняв постанову „Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України”, яка має істотно удосконалити діяльність системи пенсійного забезпечення в цілому. Читати далі »»
15 Листопада
До складу тристоронньої комісії з питань надання дозволів на здійснення перевірок з охорони праці, створеної наказом Міністерства соціальної політики України, входять представники Мінсоцполітики, Державної служби України з питань праці, СПО роботодавців та СПО об’єднань профспілок. Очолює Комісію директор Департаменту заробітної плати та умов праці Мінсоцполітики Товстенко О.П. Читати далі »»

Архів новин: 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |

RSS