зробити стартовою додати в обране


18 Березня
Сьогодні,18 березня, ДП «Укрінтеренерго» повідомило ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля», що у разі несплати заборгованості за спожиту електричну енергію даним державним вугледобувним підприємствам буде припинено подачу електроенергії на підприємства. В результаті таких дій будуть знеструмлені всі головні вентилятори повітря та водовідливні прилади, що призведе до незворотніх наслідків як для підприємств так і для оточуючого середовища. Читати далі »»
18 Березня
14 березня на шахті «Червоноградська» ДП « Львіввугілля» голова первинної профспілкової організації Павло Євтушок на першому наряді провів збори. Стисло окреслив питання, які були обговорені напередодні на засіданні голів первтнних профспілкових організацій Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України . Довів до відома п інформацію щодо подальшої роботи державного підприємства, а також детально зупинився на питанні виплати заробітної плати та запевнив присутніх , що для Профспілки працівників вугільної промисловості України питання виплата заробітної плати було і залишається пріоритетним. Читати далі »»
14 Березня
Українці, які отримали субсидії «заднім числом», можуть вимагати зменшення суми в платіжках. Читати далі »»
14 Березня
Голова Профспілки працівників вугільної промисловості України Віктор Турманов звернувся з листом до Міністра соціальної політики України Андрія Реви з приводу невідкладного вжиття реальних заходів щодо вирішення нагальних шахтарських проблем. Читати далі »»
12 Березня
Протягом 6 років терком Профспілки працівників вугільної промисловості (ППВП) аргументовано доводив і вимагав від адміністрації ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» підвищення базових посадових окладів працівників. Читати далі »»
12 Березня
Сьогодні, 12 березня, в м. Києві відбулася презентація Проекту Міжнародної організації праці ( МОП) «Охорона праці в Україні: технічна допомога задля подолання заборгованості із заробітної плати, встановлення мінімальної зарплати та рівного винагородження. Тривалість проекту 2 роки. Читати далі »»
12 Березня
Уряд прийняв рішення про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого. Відповідну Постанову №160 прийнято 20 лютого поточного року. Читати далі »»
11 Березня
Частиною другою ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 №1058 (далі – Закон №1058) передбачено щорічну індексацію пенсій у зв’язку із зростанням споживчих цін і середньої зарплати в країні. Така індексація здійснюється шляхом збільшення показника середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії. Читати далі »»
11 Березня
Як і коли почне працювати електронна медична картка в Україні. 1 березня в Україні у тестовому режимі запрацювала електронна медична картка в електронній системі охорони здоров’я. Читати далі »»
7 Березня

Дорогі жінки!

Щиро вітаю Вас з Міжнародним жіночим днем 8 березня - святом весни, жіночої краси та утвердження прав і свобод чарівної половини людства!

Нехай завжди гідно оцінюється Ваша сумлінна праця на робочій ниві та у родинному колі, оспівується краса і всебічна обдарованість - щоб мали гарний настрій і були впевнені у власних силах!

Від душі бажаю Вам , Вашим родинам міцного здоров'я та довголіття, сімейного щастя та добробуту, максимальної самореалізації і мирного неба над головою!

Нехай життя буде осяяне Любов'ю, у душі ніколи не згасне Віра в краще, а Надія стане незмінним супутником життя!

З повагою, голова Профспілки Віктор Турманов

Читати далі »»

Архів новин: 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

RSS