зробити стартовою додати в обране


29 Березня
Робота місії глобальних профспілок в Україні розпочалася із зустрічі з представниками всеукраїнських профспілок і національних профоб’єднань, що відбулась 28 березня у Федерації профспілок України. Читати далі »»
29 Березня
28 березня поточного року у місті Києві в Будинку кіно відбулася презентація видання «Справжня ціна вугілля в умовах війни на Донбасі: погляд крізь призму прав людини», в якій взяли участь представники громадських організацій, працівники наукових установ. Читати далі »»
29 Березня
24 березня поточного року відбулося засідання круглого столу «Актуальні питання вугільної галузі України: реформування, фінансування та безпека праці» під головуванням в.о. голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександра Домбровського і Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика. У заході також взяли участь народні депутати, голови галузевих профспілок, експерти від громадськості. Читати далі »»
28 Березня
Правительственная комиссия по расследованию причин трагедии на шахте «Степная» отработала все возможные вопросы относительно материально-технического состояния, соблюдения систем охраны труда и техники безопасности, соответствия систем проветривания, подготовки и обучения шахтеров, а также соответствия работы Гоструда, Минэнергоугля. Об этом заявил Вице-премьер-министр – Министр регионального развития, строительства и ЖКХ Украины Геннадий Зубко во время брифинга, подводя итоги работы комиссии. Читати далі »»
22 Березня
У Верховній Раді України 20 березня поточного року зареєстровано проект Закону України « Про відновлення платоспроможності державних вугледобувних підприємств» , реєстраційний № 6212, автор народний депутат України Михайло Бондар. Читати далі »»
22 Березня
В умовах фінансово-економічної кризи, обмеження бюджетного фінансування, дерегуляції державного нагляду в Україні склалася надзвичайна ситуація з безпекою та умовами праці на більшості підприємств, особливо державних та підприємствах середнього і малого бізнесу. Читати далі »»
21 Березня
Сьогодні 21 березня відбулося засідання Урядового комітету з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку під головуванням Віце – прем'єр міністра Розенка П. В., на якому планувся розгляд проекту постанови Кабінету міністрів України « Про внесення змін до списків, затверджених постановою КМУ від 24 червня 2016 року № 461», розроблених Міністерством соціальної політики України. Читати далі »»
21 Березня
З 13 по 17 березня поточного року розпочала роботу постійно діючої Робочої комісії з підготовки пропозицій щодо внесення змін та доповнень до Галузевої угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, іншими державними органами, власниками ( об'єднаннями власників ), що діють у вугільній галузі, і всеукраїнськими профспілками вугільної промисловості. Читати далі »»
20 Березня
7 березня поточного року Міністерство енергетики та вугільної промисловості України видало наказ № 181 «Про утворення Тристоронньої соціально - економічної ради при Міненерговугілля». Читати далі »»
17 Березня
16 марта 2017 года трудовой коллектив ДТЭК шахтоуправления имени Героев космоса первым в Украине добыл первый миллион тонн топлива с начала года. Из-за блокады и отсутствия антрацита в стране резко возросла потребность в угле марки Г, который добывают на предприятии. Топливо ШУ имени Героев космоса потребляет половина украинских ТЭС. Читати далі »»

Архів новин: 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |

RSS