зробити стартовою додати в обране


9 Грудня
8 грудня поточного року, в м. Києві Федерація профспілок України провела Всеукраїнську акцію протесту на підтримку вимог профспілок щодо посилення соціального захисту працівників та інших категорій громадян в умовах зростання цін на енергоносії та тарифів на житлово-комунальні послуги. Читати далі »»
9 Грудня
8 грудня поточного року на виконання доручення Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів та Міністр соціальної політики України Андрій Рева зустрілися з профспілковими делегатами до Кабінету Міністрів України. Делегати вручили Степану Кубіву проект Резолюції учасників мітингу Всеукраїнської акції профспілок. Читати далі »»
9 Грудня
Верховна Рада України 8 грудня прийняла за основу проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» (щодо державної підтримки вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції). За відповідне рішення проголосувало 244 народих депутатів. В цілому як Закон не прийнято. Відповідне рішення підтримало 222 народних депутатів. Читати далі »»
5 Грудня
Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців (далі - Порядок), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі - НСПП) від 21.07.2011 року № 73, комісією НСПП здійснено підтвердження репрезентативності Професійної спілки працівників вугільної промисловості України, як всеукраїнської організації на галузевому рівні з правом участі у колективних переговорах з укладання галузевих ( міжгалузевих) угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу. Читати далі »»
2 Грудня
За повідомленням прес - служби Міністерства соціальної політики України з метою підтримки купівельної спроможності населення Урядом протягом 2016 року забезпечено поетапне підвищення прожиткового мінімуму, який є базовим державним соціальним стандартом та основою для визначення розмірів державних соціальних гарантій. З 1 грудня підвищено прожиткового мінімуму на 10,3 %. Читати далі »»
2 Грудня
У Донецькій області підприємства вугільної промисловості всіх форм власності в листопаді 2016 року видобули 1 358 092 тис. тонн вугілля. Державними шахтами Донецького регіону було видобуто 263 541 тис. тонн вугілля. При цьому рівень видобутку вугілля на державних шахтах області в порівнянні з плановим завданням був знижений на 83 459 тис. тонн. Читати далі »»
1 Грудня
За наполяганням профспілок та на виконання п. 2.4 Генеральної угоди на 2016–2017 роки в Мінсоцполітики 29 листопада поточного року проведено першу тристоронню зустріч з визначення розміру тарифної ставки робітника І розряду на 2017 рік в небюджетній сфері. Читати далі »»
1 Грудня
У листопаді поточного року вуглевидобувні підприємства України всіх форм власності видобули 3 805 616 тис. тонн вугілля. План виконаний на 96,7%. Такі дані станом на 30 листопада були надані Міністерством енергетики та вугільної промисловості України. Читати далі »»
30 Листопада
29 листопада поточного року в м. Києві відбулося засідання Президії ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості України. В роботі Президії взяв участь заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Анатолій Корзун. Читати далі »»
28 Листопада
Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу у сумі 4583 гривні 29 копійок. Про це повідомляє прес-служба Пенсійного фонду України. Читати далі »»

Архів новин: 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 |

RSS