зробити стартовою додати в обране


23 Травня
Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах квітня 2018 року у розрахунку на місяць на одну особу становив: Читати далі »»
23 Травня
На засіданні Громадської ради при Міненерговугілля, яке відбулось 22 травня 2018 року під головуванням Семена Поташника, обговорили питання про поточні та перспективні плани Міненерговугілля щодо забезпечення національної економіки вітчизняним вугіллям, розробки перспективних родовищ бурого вугілля та торфу. Читати далі »»
22 Травня
23 травня 2018 року відбудеться Національний форуму «Безпека праці в Україні: необхідність якісних змін для кращого захисту життя та здоров’я працівників. Через 100-річчя профспілкового досвіду - до європейських стандартів захисту». Читати далі »»
17 Травня
Фонд соціального страхування України здійснює безперебійне матеріальне забезпечення застрахованих осіб, яке включає в себе допомогу по тимчасовій непрацездатності (фінансування за лікарняними листками), допомогу по вагітності та пологах, а також допомогу на поховання. Усі виплати здійснюються ФССУ своєчасно та в повному обсязі. Читати далі »»
17 Травня
16 травня поточного року у Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі ( реєстр. № 8362). Читати далі »»
16 Травня
Вирішено, як використають кошти для підтримки ринку електроенергії Читати далі »»
16 Травня
Право оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб, з 1 травня 2018 року збереглося. Держава йде назустріч родинам, в яких прописані повнолітні діти, але вже багато років не проживають з батьками, і пропонує доходи тих, хто прописаний, але фактично не проживає у помешканні, не враховувати під час розрахунку розміру субсидії. Читати далі »»
15 Травня
Для отримання доступу необхідно буде придбати захищений носій ключа Читати далі »»
14 Травня
Виплата соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, недоотриманих за минулий період, здійснюється на умовах окремого порядку, визначеного Кабінетом Міністрів Читати далі »»
14 Травня
З 24 по 29 червня 2018 року в с. Коблево Миколаївської області на базі відпочинку "Парадиз" буде проводиться ХІ Всеукраїнська Спартакіада працівників вугільної промисловості. Змагання організовані ЦК Укрвуглепрофспілкою разом з Центральною радою "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство "Україна", Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Міністерством молоді та спорту України.
Читати далі »»

Архів новин: 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

RSS