зробити стартовою додати в обране


26 Травня
За словами Міністра соціальної політики України Андрія Реви, стаж, який буде враховуватися при обчисленні пенсій, складатиметься з двох частин: зі стажу до 2000-го року й стажу після 2000-року. Читати далі »»
26 Травня
С 23 по 24 мая 2017 года прошла Спартакиада ГП”Cелидовуголь” ,которая является отборочным этапом для формирования сборной команды ГП “Селидовуголь”, для участия в Х юбилейной Спартакиаде работников угольной промышленности Украины. Читати далі »»
25 Травня
24 травня 2017 року відбулося позачергове засідання правління Фонду соціального страхування України, на якому, зокрема, розглядалося питання і було прийнято рішення про затвердження Порядку відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортними закладами за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання. Читати далі »»
25 Травня
Голова Профспілки працівників вугільної промисловості України Віктор Турманов звернувся до Прем'єр – міністра України Володимира Гройсмана з листом про відновлення роботи Коородинаційної ради, яка має здійснювати координування діяльності міністерств і відомств . Читати далі »»
25 Травня
24 травня поточного року відбулося засідання Кабінету міністрів України, на якому було розглянуто питання Концепції рефомування та розвитку вугільної промисловості України на період до 2020 року. Читати далі »»
24 Травня
У Федерації профспілок України за участі предтавників всеукраїнських профспілок і профоб’єднань відбулося обговорення презентованих на засіданні Уряду змін у системі пенсійного забезпечення та обговорення подальших дій профспілок. Головував на рараді Голова СПО об’єднань профспілок, голова ФПУ Григорій Осовий. З інформацією виступив керівник Управління соціального страхування і пенсійного забезпечення апарату ФПУ Володимир Максимчук. Читати далі »»
24 Травня
С 18 по 22 июня, на курорте Коблево (Николаевская обл.) на спортивных площадках базы отдыха и спорта «Парадиз» стартует Десятая юбилейная Спартакиада работников угольной промышленности Украины, организованная ЦК Укруглепрофсоюза при содействии Министерства энергетики и угольной промышленности Украины, Министерства молодежи и спорта Украины и Центрального Совета физкультурно-спортивного общества «Украина». Читати далі »»
23 Травня
30 травня 2017 року у приміщенні Трипільської ТЕС за адресою: Київська область, Обухівський район, м. Українка, вулиця Промислова, 1 відбудеться виїзне засідання Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України. На засіданні будуть розглянуті питання. Читати далі »»
23 Травня
Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу у сумі 5 887 гривень 70 копійок, який буде застосовуватись при визначенні коефіцієнта заробітної плати за березень 2017 року при призначенні пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування". Читати далі »»
23 Травня
Сьогодні 23 травня в газеті Верховної Ради України « Голос України» опубліковано Закон України «Про відновлення платоспроможності державних вугледобувних підприємств». Читати далі »»

Архів новин: 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |

RSS