зробити стартовою додати в обране


Архів новин

Версія для друку

17 Квітня 2019
Федерація профспілок України підтримала законопроект щодо реєстрації та зміни реєстраційних відомостей професійних спілок
Профспілки виступають на підтримку законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (щодо реєстрації та зміни реєстраційних відомостей професійних спілок)»

У Комітеті Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва на розгляді знаходиться проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (щодо реєстрації та зміни реєстраційних відомостей професійних спілок)» (реєстр. № 5655 від18.01.2017.Зазначений проект включено до порядку денного десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою вдосконалення положень законодавства щодо державної реєстрації професійних спілок та посилення правового захисту трудових прав працівників.

Голова ФПУ Осовий Г.В. звернувся до Голови Комітету Галасюка В.В. з проханням прискорити розгляд у Комітеті цього законопроекту, який є вкрай необхідного для профспілкових організацій всіх рівнів, та підтримати його.