зробити стартовою додати в обране


Архів новин

Версія для друку

11 Червня 2019
Шахтарі Львівщини налаштовані на проведення акцій протесту в м. Києві.
Сьогодні зранку на центральній площі м. Червограда зібралися представники шахтарських колективів ДП « Львіввугілля», щоб висловити свої вимоги .

Шахтарі на цьому зібранні одностайно ухвалили відеозвернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, РНБО, Верховної Ради України і Міністерства енергетики та вугільної промисловості України у якому вимагають термінового погашення заборгованості по заробітній платі за березень-травень поточного року, а також забезпечення своєчасного збуту видобутого вугілля на розташовані у регіоні Добротвірську і Бурштинську ТЕС та Калуську ТЕЦ, і встановлення справедливої ціни на нього. Домагаються гірники й перегляду Держбюджету-2019 року стосовно виділення коштів на покриття різниці у собівартості товарної вугільної продукції та збереження ДП «Львіввугілля» як цілісного майнового комплексу.

У разі відсутності належних дій центральних органів державної владипо невідкладному вирішенні порушених питань , шахтарі у четвер, 13 червня, приїдуть до Києва, де проведуть безстрокові акції протесту – шляхом пікетування та проведення мітингів під будівлями Верховної Ради, Уряду , Адміністрації Президента та інших державних установ.

Відео звернення можна переглянути за посиланням

По матеріалам Львівської територіальної організації Профспілки.