зробити стартовою додати в обране


Архів новин

14 Грудня
13 грудня, в приміщенні Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України відбулося спільне засідання голів шахтарських профспілок Олега Турчина та Віталія Оніжука, голів первинних профспілкових організацій, за участю народного депутата України Михайла Бондара, першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського, голови Сокальської РДА Романа Токая, т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олега Акімова. Читати дальше »»
12 Грудня
У звя’зку з невиплатою заробітної плати шахтарі “Лісової” вже майже добу не виїзжають з шахти. Гірники з інших шахт готові в будь яку хвилину підтримати своїх колег. Читати дальше »»
11 Грудня
За дорученням трудового колективу Державного підприємства «Торецьквугілля» головою Торецької територіальної організації ППВПУ Щербанем В.П. були направлені листи Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б., Міністру енергетики та вугільної промисловості України Насалику І.С., заступнику Міністра енергетики та вугільної промисловості України Максимець Т.В., Міністру соціальної політики України Реві А.О. стосовно списання безнадійного податкового боргу з єдиного соціального внеску Державного підприємства «Торецьквугілля», який утворився за період проведення антитерористичної операції. Читати дальше »»
19 Листопада
15 листопада, відбулося розширене засідання Президії Дніпропетровської територіальної організації Укрвуглепрофспілки, на якому одним із головних питань було підвищення оплати праці працівникам ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» на 25% з 1 січня 2019 року Читати дальше »»
5 Листопада
31 октября текущего года состоялось совместное заседание Совета директоров ГП «Торецкуголь» и Президиума Торецкой территориальной организации ПРУПУ. В повестку дня входили вопросы готовности обособленных подразделений ГП «Торецкуголь» к работе в зимний период, отчет председателя теркома Щербаня В.П. об итогах акции протеста в г.Киеве, об итогах летнего оздоровления, а так же текущие вопросы, касающиеся деятельности госпредприятия. Читати дальше »»
5 Листопада
Як відомо, 2 листопада поточного року шахтарі Львівщини проводили акцію протесту шляхом пікетування Львівської обласної державної адміністрації. До таких заходів шахтарів змушені були вдатися через невиплату заробітної плати за вересень та жовтень поточного року, а також невиплату активів за відвантажене вугілля. У зв'язку з ситуацією, що склалася на підприємствах ДП « Львіввугілля» з приводу порушеного питання керівниками місцевих профспілок було направлено звернення до відповідних державних органів (лист додається). Читати дальше »»
2 Листопада
Сьогодні, 2 листопада, відбулася протестна акція шахтарів Львівщини. Читати дальше »»
1 Листопада
За рішенням трудових колективів 6 шахт Львівщини завтра, 2 листопада 2018 року, шахтарями ДП « Львіввугілля» буде проведена акція протесту в м. Львові, в якій візьме участь понад 300 шахтарів. Акцію буде здійснено пішою ходою по проспекту Вячеслава Чорновола до Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради з наступним блокуванням будівель зазначених установ. Читати дальше »»
1 Листопада
Як відомо, з 19 жовтня під землею , на глибині 600 метрів проводять підземний протест шахтарі ПАТ « Лисичанськвугілля» домагаючись виплати заробітної плати та погашення наявних боргів з неї , а також звільнення генерального директора ПАТ « Лисичанськвугілля» та підвищення тарифних ставок посадових окладів. Читати дальше »»
29 Жовтня
Львівська територіальна організація за дорученням трудових колективів ДП «Львіввугілля» направила листа Міністру енергетики та вугільної промисловості України І. Насалику, голові Львівської обласної державної адміністрації Синютці О. М., начальнику ГУ НП у Львіській області Середі В. В., в. о. генерального директора ДП « Львіввугілля» Акімову О. А. та голові Укрвуглепрофспілки Турманову В. І. з приводу ситуації , яка склалася на ДП « Львіввугілля» з виплати заробітної плати шахтарям ( лист додається). Читати дальше »»

Сторінки: 1 2 3 4

Записи за: Січень | Березень | Квітень | Травень | Червень | Липень | Серпень | Жовтень | Листопад | Грудень |

Архів записів: 2016 | 2017 | 2018 |

RSS