зробити стартовою додати в обране


Архів новин

15 Червня
Центральний комітет Профспілки працівників вугільної промисловості України щиро вітає всіх працівників шахти « Гірська» з нагоди 120- річчя заснування підприємства. Читати дальше »»
15 Червня
Нагальною проблемою для ДП «Львіввугілля» є складна ситуація з відвантаженням рядового вугілля на збагачувальну фабрику ПАТ «Львівська вугільна компанія» та його переробка , що триває з квітня поточного року. Читати дальше »»
13 Червня
Человек труда, защита его прав, свободы и достоинства всегда были и остаются главным приоритетом любого профсоюза, а отстаивание социальных гарантий горняков – профсоюза работников угольной промышленности. Читати дальше »»
11 Червня
6 червня відбулася конференція трудового колективу ДП «Львіввугілля». Читати дальше »»
30 Травня
Ось уже другий тиждень гірники ДП «Селідоввугілля» відмовляються приступати до роботи. Причина одна затримки по виплаті заробітної плати. На підприємстві утворилася заборгованість перед працівниками з березня місяця 2018 року. Гірники вимагають від адміністрації ДП "Селідоввугілля " і Міністерства вугільної промисловості виконання їх законних прав, а іншими словами віддати чесно зароблені гроші. Читати дальше »»
24 Травня
23 травня 2018 року здана в експлуатацію лава N132 на шахті “Степова” ДП “Львіввугілля”. Читати дальше »»
8 Травня
3 травня на шахті «Степова» відбулося засідання постійно діючої комісії з охорони праці. Йому передував перегляд фільму з охорони праці від телестудії «Шахтарські горизонти» ДП «Львіввугілля». Читати дальше »»
7 Травня
25-26 апреля 2018 года в г.Святогорске на базе гостиничного комплекса «Зеленая роща» был проведен ФОРУМ «Донбасс. Защита трудовых прав», организованный общественной организацией «Восточная правозащитная группа» - руководитель Павел Лисянский, при поддержке Фонда Розы Люксембург в Восточной Европе – координатор фонда ИВО Георгиев. Читати дальше »»
17 Квітня
Днепропетровская территориальная организация Профсоюза работников угольной промышленности Украины потребовала от администрации «ДТЭК Энерго» и ЧАО «ДТЭК Павлоградуголь» повысить с 1 апреля 2018 года шахтёрские оклады не менее, чем на 25 процентов. Такое решение принял IV Пленум ДТО ПРУП, который состоялся 11 апреля. Читати дальше »»
3 Квітня
Зусиллями Львівської територіальної профспілки вугільників разом з керівництвом ДП «Львіввугілля» минулого року була піднята заробітна плата на 40%, що зупинило плинність кадрів, але невчасна та не в повному обсязі виплата заробітної плати і надалі створює напружену ситуацію в шахтарських колективах. З цього приводу голова ЛТОППВП Олег Турчин систематично в суворих розмовах з керівництвом Міненерговугілля, Львівської ОДА та ДП «Львіввугілля», народними депутатами вимагає виконання чинного законодавства: вчасної виплати заробленої працівниками ДП «Львіввугілля» заробітної плати. Читати дальше »»

Сторінки: 1 2

Записи за: Січень | Березень | Квітень | Травень | Червень |

Архів записів: 2016 | 2017 | 2018 |

RSS